- Komerční sdělení -novinky

Rescue Remedy pomohly mé smečce překonat celou řadu problémů

Rescue Remedy používám u svých psů od chvíle, kdy jsem si zřídila chovatelskou stanici, ve které chovám německé ovčáky. Smečka mých psů se totiž často potýkala se stresem, který si vzájemně jednotliví psi přenášeli během běžných dnů jeden na druhého. Lídrem mé smečky byl vždycky Rex, který si uměl za každých okolností sjednat pořádek, po jeho smrti ovšem začala smečka zbylých osmi psů strádat a navzájem se stresovat. Důsledkem dlouhodobého stresu poté byla jedna rakovina tlustého střeva u psa Clifa a rakovina dělohy u fenky Evy. Ve chvíli, kdy jsem se tak začala chovem psů živit jsem se začala potýkat s těmito problémy, které na celkové pohodě nepřidávaly nejen mě, ale také mým psům. Poté, co jsem ovšem začala používat Rescue Remedy se situace zdárně otočila k dobrému a dnes je u nás na zahradě k vidění parta nerozlučných německých ovčáků, kteří prožívají život plný radosti. 

Rescue Remedy mi zachránily mou živnost

Rescue Remedy mi doslova zachránily mou živnost. Absolutně vůbec si neumím představit, co bych dělala, kdybych svou smečku neukočírovala a nenastolila v ní klid a pohodu. Chovem psů se živím a k takovéto živnosti patří také povinnosti jako například navštěvování různých psích výstav, kdy je třeba k tomu, aby se pes mohl uchovnit celá řada psích titulů z jednotlivých výstav a neméně důležité „zásnuby“ s jejich psími vrstevníky, ze kterých čas od času vzejdou velmi roztomilá štěňátka, která pokračují v linii svých rodičů. Tato činnost tak představuje nejen stres pro samotná zvířata, ale také stres pro jejich chovatele. Díky Rescue Remedy se mi tento stres ovšem daří velmi dobře eliminovat, za což jsem nesmírně ráda. 

Již nyní mám svého pokračovatele

Domnívám se, že má chovatelská stanice nezanikne ani v momentě, kdy se odhodlám odejít do zaslouženého důchodu a svůj „psí ráj“ přenechám své dceři, která německé ovčáky naprosto miluje. Pokusím se jí samozřejmě předat pár dobrých rad v oblasti chovů psů, ale také jí poradím, ať se nebojí v případě nutnosti sáhnout právě po Rescue Remedy a pomoci tak v těžkých chvílích nejen svým psím svěřencům, ale také sobě samotné. Občas je to v této oblasti opravdu zapotřebí.

Related articles

Comments

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

Reklama