- Komerční sdělení -novinky

Znáte patentovaný český lis na lahve a plechovky?

Kovovýroba se těší velké popularitě a přichází s dalšími a dalšími inovacemi. Lis na lahve a plechovky se stal oblíbenou a běžnou součástí nejen kanceláří a provozoven, ale také běžných domácností. Jak vlastně funguje?

Patentovaný ruční lis

Abyste mohli i ve vašich prostorách pohodlně skladovat PET lahve a plechovky, které následně odevzdáte na sběrném místě, je potřeba mít po ruce lis. S tímto nástrojem se vám podaří minimalizovat objem vytvořeného objemu, což představuje významnou úsporu skladovacích prostor. Co budete potřebovat? Nic víc, než jen speciálně vytvořený patentovaný ruční lis na PET lahve a Ecopress na plechovky.

Ekologie v praxi

Na mnoha školách již tento produkt používají k ekologické výchově v praxi. Lis je navržen tak, aby manipulaci s ním zvládli i děti. Nebude se tak stávat, že se na školách nebo v domácnosti budou kumulovat odpady. Sběr a následná recyklace plastových lahví a plechovek se tak stává mnohem jednodušší.

Jak na instalaci

Abyste mohli začít lis používat, nepotřebujete nic víc, než jen kousek svislé plochy. Zde výrobek pomocí čtyř šroubů upevníte. Instalace zabere pouze několik minut. Takto upevněný lis vám vydrží mnoho let spolehlivě sloužit. Z čeho je vlastně lis vyroben? Na jeho výrobu, která probíhá výhradně v České republice, se používá kvalitních ocelových i plastových součástek.

Objem odpadu se výrazně sníží

S pomocí patentovaného lisu se výrazně sníží objem odpadu ve vaší kanceláři, škole, provozovně, nebo domácnosti. Tímto lisem tak dále přispíváte k úsporám ve vaší domácnosti i ve společnosti. Nemusíte plastové lahve vynášet tak často, váš odpad zabere také méně prostoru v kontejneru, kde nalezne místo mnohem více odpadu než dříve.

S ručním lisem si poradíte nejen s plastovými lahvemi. Skvěle vám poslouží také na plechovky, které také představují velkoobjemový odpad. Používáním lisu tak přispějete k úspoře nejen ve své domácnosti, ale také ve společnosti.

Related articles

Comments

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

Reklama