- Komerční sdělení -novinky

SafeDX zvolil HPE GreenLake jako platformu pro řízení nových cloudových služeb

Cloudové služby od SafeDX řízené cloudovou platformou HPE GreenLake umožní zákazníkům snížit kapitálové náklady o 35 % a významně urychlit zprovoznění.

Praha, XX.XX. 2021 – SafeDX, evropský provozovatel datacenter, cloudu a IT služeb, zvolil řešení edge computingu HPE GreenLake jako cloudovou platformu pro podporu nabídky svých nových hybridních cloudových služeb a zrychlení růstu byznysu.  SafeDX bude využívat servery HPE ProLiant jako důvěryhodnou, vysoce výkonnou výpočetní platformu, a také HPE Primera pro inteligentní storage pro kritické aplikace, dodávaných jako službu prostřednictvím cloudové platformy HPE GreenLake. Nové řešení umožní zákazníkům SafeDX snadno zvládat jakoukoliv pracovní zátěž a požadavky na výpočty, vyvíjet nové aplikace třikrát rychleji, a zrychlit nasazování softwarových řešení napříč jak veřejným, tak privátním cloudovým prostředím.

Poskytovatel SafeDX je součástí Foxconn Technology Group. Byl založen v roce 2016 za účelem zajistit expanzi byznysu datových center společnosti ve střední a východní Evropě. V loňském roce Foxconn ustanovil SafeDX jako nezávislého poskytovatele služeb, který má pomáhat organizacím jednoduše nasazovat softwarová řešení napříč hybridními prostředími cloudu, společně s podporou kritických aplikací vlastních výrobních zařízení v Kutné Hoře a Pardubicích. SafeDX viděl v roli partnera HPE možnost zrychlit transformaci svého byznysu a vytvořit nabídku jedinečných hybridních cloudových služeb, které splňují soulad s evropskými politikami ochrany dat a splňují požadavky na bezpečnost ve vysoce regulovaných sektorech.

„Chceme poskytnout našim zákazníkům jednotné cloudové řešení, které umožňuje snadný
a flexibilní vývoj softwaru, rychlé nasazení a jednoduchou správu. Nabídnout právě toto našim zákazníkům nám umožňuje cloudová platforma HPE GreenLake – v bezpečném a robustním IT prostředí,“
prohlásil Miroslav Černík, CEO SafeDX. „V HPE máme jistotu spolehlivého partnera s technologickou expertízou a s orientací na zákazníka, jaký naplňuje byznysový model SafeDX, a který nás také může podpořit v přinášení nových řešení na trh rychle a efektivně.“

Volbou cloudové platformy HPE GreenLake za základ svých služeb umožní SafeDX svým zákazníkům rychle vyvíjet, nasazovat a snadno spravovat velký počet aplikací překlenující více cloudových prostředí a ušetřit až 35 % v porovnání s globálními poskytovateli veřejných cloudů. Tato nabídka navíc spojuje přínosy cloudové platformy od SafeDX, umožňuje organizacím sjednotit operace využívající kontejnery s přípravou pro Kubernetes, společně s flexibilní IT infrastrukturou přizpůsobenou na míru zákazníkovi – toto vše prostřednictvím cloudové platformy HPE GreenLake. Díky řešení HPE as-a-service bude moci SafeDX rychle škálovat IT infrastrukturu kdykoliv to bude možné při současném získávání nových zákazníků. Díky modelu pay-per-use, na kterém nabídka HPE GreenLake funguje, bude mít navíc SafeDX finanční flexibilitu a možnost snížit náklady.

„Jsme velmi rádi, že můžeme s poskytovatelem cloudových služeb SafeDX spolupracovat, pomáhat zjednodušit práci se zákazníky a pomoci mu otevírat nové příležitosti v byznysu,“ sdělil Jan Joska, Channel and SMB Manager at Hewlett Packard Enterprise. „Úspěšně jsme předvedli, jak je spolehlivost a flexibilita nabídky HPE jako služby klíčovou obchodní výhodou, a jak poskytuje přímou hodnotu zákazníkům a partnerům až za hranice celé Evropy.“

Platforma edge-to-cloud HPE GreenLake poskytuje zákazníkům vysoký výkon pro digitální transformaci prostřednictvím pružné nabídky as-a-service, jaká může fungovat přímo ve firmách, na jejich okrajích, nebo na pobočkách. Cloudová platforma HPE GreenLake v sobě spojuje jednoduchost a agilitu s řízením, naplněním předpisů a průhledností, které přicházejí s hybridním IT prostřením. Cloudová platforma HPE GreenLake nabízí množství cloudových služeb zrychlujících inovace, včetně cloudových služeb pro bare metal, výpočty, správu kontejnerů, základ platebních systémů, ochranu dat, elektronické zdravotní záznamy, 5G, HCI, vysoce výkonné výpočty, operace strojového učení, řízení rizik, SAP HANA, storage, VDI a virtuální stroje. Byznys cloudových služeb HPE rychle roste a v současnosti dosahuje 4,8 miliardy dolarů v celkové hodnotě kontraktů a s více než 900 partnery, kteří HPE GreenLake prodávají. Už nyní má cloudová platforma HPE GreenLake více než 1 200 podnikových zákazníků v 50 zemích a ve všech průmyslových sektorech a velikostí, včetně společností z Fortune 500, vládních a veřejných organizací, ale také malých a středně velkých podniků. Více informací o HPE GreenLake na stránkách https://www.hpe.com/us/en/greenlake.html.

Další zdroje
Více o HPE GreenLake: hpe.com/greenlake.
Další informace o HPE Primera: https://www.hpe.com/us/en/storage/hpe-primera.html.
O SafeDX: https://www.safedx.eu/en.

HPE Discover 2021

Připojte se 22. – 24. června na HPE Discover 2021, kde se dozvíte vice o budoucnosti digitální transformace od edge po cloud. Více o tom, jak HPE přináší rychlá a jednoduchá řešení skrze cloudovou službu HPE GreenLake se dozvíte na Discover 2021 Spotlight Session.

O SafeDX

SafeDX s.r.o, dceřiná společnost globální technologické společnosti Foxconn uvedla inovovanou [SCP] SafeDX Cloud Platform na český trh na jaře 2021. SafeDX na českém a evropské trhu působí již pátým rokem a je významným partnerem předních technologických společností. Pro uvedení [SCP] si zvolila službu HPE GreenLake společnosti Hewlett Packard Enterprise. Spojení unikátní cloudové služby a technologicky vyspělého hardware přináší zákazníkům flexibilitu a nečekané možnosti správy zdrojů při zachování tradiční stability a bezpečnosti.

O Hewlett Packard Enterprise

Hewlett Packard Enterprise (NYSE: HPE) je globální společností poskytující edge-to-cloud platformu, která firmám pomáhá zefektivnit podnikání využitím všech jejich nashromážděných dat, ať jsou kdekoliv. Společnost HPE staví na desetiletích vývoje a inovací s cílem nabídnout nejlepší možnosti, jakými společnosti mohou podnikat. HPE poskytuje jedinečná a inteligentní řešení dodaná ve formě služby – výkon, úložiště, software či výpočetní cluster – s dlouholetou zkušeností v cloudových platformách a se zpracováním IT úloh na koncových bodech, které pomáhají zákazníkům rozvíjet nové obchodní modely a celkově zvýšit jejich provozní výkon. Pro více informací navštivte: www.hpe.com.

Related articles

Comments

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

Reklama