- Komerční sdělení -novinky

Pět věcí, které můžete dělat doma v době izolace

Čím vyplnit čas, když člověk nesmí nikam chodit?

Ať už to nazvete karanténa, izolace nebo uzamčení, jedno mají tato slova společné – člověk se co nejvíce vyhýbá ostatním a snaží se být většinu času doma.

Ti, kteří navíc pracují formou home officeu a chtějí být co nejvíce zodpovědní, se rozptýlí maximálně vycházkami v blízkém okolí.

Stereotyp doma může být po čase ubíjející. Připravili jsme čtyřicet tipů a nápadů, co dělat doma v izolaci, když už vás nebaví jen sledovat Netflix, číst knihy a sledovat novinky na sociálních sítích.

Jak se zabavit doma?

  1. Začněte psát blog. Může být o něčem, co vás zajímá nebo v čem jste dobří. Případně ho použijte jako deníkový zápisník, který vám pomůže zpracovat své pocity. Můžete psát o svém prožívání, ale také si zapisovat věci, za které jste vděční.
  2. Vyberte se na virtuální výstavu nebo prohlídku do muzea. Nabízí ji například Slovenské národní muzeum, ale i zahraniční muzea – ​​londýnské British Museum, pařížský Louvre, metropolitní muzeum v New Yorku a mnohé další.
  3. Poslechněte si každý den alespoň jeden zajímavý podcast. Dejte odpočinout svým očím a užijte si dobrý příběh, rozhovor či diskusi v audio formě. (Všechny podcasty Deníku SME naleznete ZDE.)
  4. Stolní počítač, herní notebook, playstation nebo xbox? Zahrát si dobrou videohru je další možnost, jak využít čas, kdy trčíte doma. Pokud potřebujete tip, poradíme v herní rubrice.
  5. Skládejte puzzle. Od jednodušších můžete přejít ke složitějším obrazcem s větším počtem dílků.

Related articles

Comments

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

Reklama