- Komerční sdělení -novinky

Navštivte tantra masáž Pardubice a uzdravte svou mysl, tělo i ducha

Všechny tantrické masáže, tedy i tantrické masáže Hradec Králové atantrické masáže Pardubice vycházejí ze starověké hinduistické filozofie, jejíž počátky sahají až do doby kolem roku 5000 př. n. l. Všichni, kdo jsou odborníky na tantra masáže, jako například Lesní víla a její kolegyně, jsou přesvědčeni o tom, že uvolnění energie, která je obsažena v sedmi různých čakrách, podporuje uzdravení mysli, těla i ducha. Léčebné tantrické masáže Hradec Králové a léčebné tantrické masáže Pardubice mohou zahrnují i různé dechové techniky, vizualizaci a jógu nebo jejich kombinaci. Terapeutky tantra masáže Pardubice a tantra masáže Hradec pracují s jednotlivci i páry.


Probuďte v sobě lásku! Vyzkoušejte luxusní svatební oznámení.


Víte, že mnohé fyzické nemoci se mohou projevit jako důsledek zablokované energie?

Že se tyto fyzické (i psychické) potíže dají odblokovat prostřednictvím tantrického léčebného procesu (tantra masáže Pardubice, tantra masáže Hradec Králové)? Sedm čaker, které se táhnou od temene hlavy až po spodní část páteře, se otáčí buď ve směru, nebo proti směru hodinových ručiček. Každá z těchto čaker je spojena s určitými oblastmi a orgány těla. Když jsou tělo a mysl v rovnováze, proudí energie z jedné čakry do druhé a koluje v celém člověku. Probudit a rozproudit tuto energii vám pomohou tantrické masáže Pardubice a tantrické masáže Hradec Králové.

Rezervujte si svůj termín ještě dnes

Tantrické masáže Pardubice a tantrické masáže Hradec nabízejí nejintenzivnější prožitky a léčebné působení v klidném prostředí podorlické polosamoty při praskajícím ohni, svíčkách a tiché hudbě. Pro dosažení plného účinku tantra masáže Pardubice a tantra masáže Hradec Králové se obvykle doporučuje začít ojedinělou tantrickou celotělovou intimní masáží, tedy tantrickou masáží celého těla. Léčebné poselství se tak týká i obličeje, krku a ramen, ale také zad, hýždí, nohou a chodidel. Zvláštní pozornost se často věnuje oblastem páteře, v nichž se nacházejí čakry. Pokud vás tyto řádky oslovily, neváhejte se na tantra masáž Pardubice čitantra masáž Hradec objednat ještě dnes!

Related articles

Comments

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

Reklama