- Komerční sdělení -novinky

Lodní kontejner: Nabídka zánovních i použitých kontejnerů

Jestliže sháníte lodní kontejner k pronájmu či koupi, díky široké nabídce nových i použitých kontejnerů si rozhodně vyberete. Dostupné jsou kontejnery různého typu, ať už hledáte prostor pro skladování, bydlení či služby.

Po jedné cestě

Do první skupiny lze zařadit lodní kontejner po jedné cestě. Ten je v podstatě jako nový, maximálně na něm lze najít pár drobných oděrek. Nabízí tak skvělou kvalitu a spolehlivost. Lodní kontejnery jsou nabízeny v délkách 6 m, 12 m a 13,5 metru. Případně navíc můžete vybírat i z modelů, které jsou vyšší než standardní velikost. Najdete tak to pravé pro své účely. Kontejnery na prodej jsou navíc dodávány po celém světe, pronájem kontejneru se hodí k dopravě zboží kamkoliv.

Použité kontejnery

Druhou skupinou jsou použité kontejnery. I ty jsou nabízeny ve velikostech 6, 12 a 13,5 metru. Na těchto kontejnerech je patrné jejich používání, to však neznamená, že by nenašly své využití. Jsou plně funkční s dřevěnou podlahou a možností uzamčení. Skvěle tak poslouží třeba jako ochrana majetku, dílna, garáž a další. Prodej kontejnerů, které už byly používané, je ideálním řešením, pokud hledáte funkčnost a nelpíte na skvělém kosmetickém stavu kontejneru.

Další kontejnery

Kromě klasických lodních a skladových kontejnerů jsou v nabídce také speciální lodní kontejnery. Ty jsou specificky uzpůsobeny – mohou mít boční otevírání, čelní otevírání po obou stranách či rovnou otevírání po celém obvodu. Dostupné jsou v 6m, či 12m provedení, vysoké a nízké variantě. Jestliže hledáte možnost pro přepravu vysokých předmětů, zvolte kontejnery bez střechy, které jsou kryté speciální plachtou. Pro přepravu nadměrného zboží jsou praktické kontejnery bez bočních stěn.

Využijte možnosti pronájmu či prodeje kontejneru, v nabídce jistě najdete ten, který bude vyhovovat vašim požadavkům.

Related articles

Comments

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

Reklama