- Komerční sdělení -novinky

Koupaliště Dunajská Streda: Místo pro relax i zábavu

Pokud vyrážíte na Slovensko, lokalita kolem Dunajské Stredy je tou pravou volbou. Čeká na vás zde koupaliště Dunajská Streda, ovšem i v blízkém okolí můžete zažít spoustu zážitků. Ať už patříte mezi dobrodruhy milující aktivní dovolenou, či si raději užijete zasloužený odpočinek.

Moderní koupaliště

Koupaliště Dunajská Streda disponuje deseti bazény, přičemž šest z nich je venkovních. Užít si můžete plavání, ovšem i blahodárné účinky vody. V některých bazénech je totiž termální voda získávaná z geotermálního vrtu v hloubce 1 600 metrů. Navíc zde můžete najít také bazény s mineralizovanou vodou, která má příznivý vliv na naše zdraví. Skvěle se tak hodí pro plavání i relax. Propojení vnějšího a vnitřního bazénu umožňuje celoroční provoz, můžete tak vyrazit kdykoliv.

Rozmanité atrakce

Kromě samotných bazénů můžete svůj čas strávit také na různých atrakcích. Podle sezóny se nabízí volejbalové či multifunkční hřiště, minigolf, venkovní šachy, teqball či stolní tenis. Zejména děti si pak zamilují klouzačku či sedm různých tobogánů. Navíc je nabízen animační program. Pokud si chcete užít vodní sporty, stačí v rámci areálu vyrazit k přírodnímu jezeru, které využijete ke koupání, plavbě na člunech či různým sportům. Aquapark Dunajská Streda nabízí opravdu spoustu možností.

Další příležitosti

V okolí Dunajské Stredy můžete vyrazit také na řadu dalších míst. Kromě samotného města, které je plné zajímavých památek, se nabízí nedaleký Slovakia ring. Jedná se o závodní okruh, kam můžete vyrazit se svým vozidlem, či si zapůjčit některé ze závodních aut na místě. Dále jsou pak k pronájmu nabízeny motokáry. Pokud si rádi užijete i relax, neváhejte objednat wellness pobyt pro dva all inclusive pro ty nejlepší zážitky.

Thermalpark Dunajská Streda je skvělým místem pro dospělé i děti, vyrazit tak můžete klidně s celou rodinou. Ovšem tuto lokalitu si rozhodně užijete i pouze ve dvou.

Related articles

Comments

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

Reklama