- Komerční sdělení -novinky

Jaké technologie na zpracování plechu vám mohou usnadnit výrobu?

Co se týče zpracování plechu, můžeme si pořídit mnoho špičkových technologií a strojů, které nám s touto činností velmi pomohou. U nás v této oblasti působí už více než 30 let společnost CANMET, která díky velkému portfoliu nabízených strojů a technologií i výrazným inovátorem v přístupu ke zpracování plechu a automatizaci výroby.

Technologie pro mnoho společností

Řadíte se k firmám, které se zajímají o řezací laser? Tady vám nabídnou laserová řezací centra. Laserové řezání je tavná technologie dělení, kdy se materiál lokálně roztaví a odstraní za pomoci proudu asistenčního plynu. Jedná se o flexibilní technologii s téměř neomezenými možnostmi při řezání tvarů s vysokou přesností a kvalitou řezu.

Řezací lasery, respektive laserový paprsek z FIBER pevnolátkového zdroje, je na čočku přenesen s velkou energetickou účinností optickým kabelem. Efektivně a bezpečně zpracuje i vysoce flexibilní materiály, např. mosaz, speciální ocel nebo měď.

Ohraňovací lisy a vzduchové ohýbání

U nejčastěji používaného vzduchového ohýbání je velikost úhlu ohybu vyrobeným na ohraňovacím lisu závislá na hloubce průniku razníku do matrice. Postupným ohýbáním se vyrábí žádané tvary profilů. Při kombinaci pozitivních a negativních ohybů je nutné otáčet s výrobkem.

Maximální tloušťka ohýbaného materiálu, který ohraňovací lis zpracuje, je závislá na pevnosti materiálu, délce ohybu, použitých nástrojích a maximální lisovací síle tohoto lisu.

CANMET nabízí i tvářecí stroje. U vzduchotechnických potrubí a rour se používá Pittsburgh, Snaplock a stojatý lem. Tvářecí stroje umí vyrobit vzduchotechnické součásti se všemi třemi typy lemů, a také je dle potřeby finálně zakroužit a uzavřít. Na dalších strojích se pak profesionálně vyrábí hranatá potrubí.

Více technologií na canmet.eu.

Related articles

Comments

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

Reklama