- Komerční sdělení -novinky

Jak na realizaci dopravního značení a co je potřeba?

Potřebujete realizovat dopravní značení? Nemusí se to týkat pouze správců komunikací nebo územně samosprávních celků, protože nutnost realizace dopravního značení může postihnout i soukromé osoby. Příkladem může být třeba dopravní značení na soukromém parkovišti. Možná nevíte, co v takové situaci dělat a co je třeba zajistit, a na to vám odpovíme v rámci našeho článku.

Oslovte certifikovanou firmu

Dobrou zprávou je, že nemusíte být odborníky na problematiku dopravního značení, abyste si jej mohli pořídit. Je potřeba každopádně oslovit certifikovanou firmu, která má povoleno provádět instalaci dopravního značení právě příslušnou certifikací. Mezi takové firmy patří AZznačky. Certifikace firem je důležitá proto, že instalace dopravního značení musí splňovat zákonná kritéria. Realizační firma je vám schopna zajistit:

  • Vypracování projektu
  • Realizaci projektu dle zadání

Jedná se tedy o realizaci na klíč, kdy dostanete komplexní řešení počínaje samotným návrhem dopravního značení až po jeho finální provedení. Můžete si nechat v rámci projektu realizovat dopravní značení vodorovné i dopravní značení svislé. U vodorovného značení se využívá speciálních barev, které musí odolat povětrnostním podmínkám podle plánované životnosti značení. Firmy také často nabízejí možnost pronájmu dočasných dopravních značek.

Výběr vhodné firmy je klíčový

Vždy si dávejte pozor při výběru firmy. Nejde pouze o certifikaci, ale také o hodnověrnost dané firmy. Vždy je dobré zvolit ověřenou firmu s kladnými referencemi, která už má za sebou řadu realizací, a tedy i patřičné zkušenosti. Pokud potřebujete realizovat dopravní značení v Praze, je samozřejmě vhodné oslovit některou z lokálních firem. Vždy je vhodné, pokud firma používá moderní postupy a technologie, které jsou předpokladem dobře odvedené práce a dlouhé trvanlivosti projektu.

Related articles

Comments

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

Reklama