- Komerční sdělení -novinky

Gruzie výstup na Kazbek mě naprosto nadchnul 

Gruzie výstup na Kazbek mě opravdu velmi nadchnul. Tato nejkrásnější pětitisícovka světa leží totiž v samotném srdci nádherného a čarokrásného Kavkazu. Treky údolím Truso v okolí Stepantsmindy jsem si užívala nejen já, ale i zbytek naší přátelské výpravy, která se do Gruzie vydala zdolat tuto nejvyšší třetí horu v Gruzii. Díky profesionální péči místních horských průvodců jsme si zcela dokonale mohli přičuchnout k místní kultuře, dokonalé kuchyni a společnými silami poté také společně vystoupat na tohoto zcela ikonického velikána v samotné Gruzii. Byl to velmi pozoruhodný výlet, který byl plný překvapení, zvratů a také neuvěřitelně příjemně strávených chvil s lidmi, které ze srdce miluji. 

Gruzie Kazbek 

Gruzie Kazbek a lidé, které jsou pro vás vším. Tak přesně tak nějak si představuji ideálně strávený čas na dovolené. Nemohla bych jet k moři a pouze se celý týden opalovat na pláži a vyjídat místní bufet. Já prostě miluje adrenalin a také hory. Z tohoto důvodu pro mě byl divoký Kavkaz jasnou volbou. Stejně tak to mají i mí přátelé, kteří se mnou na tento dobrodružný výlet jeli. Já osobně již nyní vím, že se sem budu vracet minimálně jednou za dva roky. Bohatá historie, krásné Černé moře a úžasné hory v čele s Kazbekem jsou jednoduše k nezaplacení a byla by škoda je alespoň jednou v životě nevidět. Pro mě by byla ovšem škoda je nevidět opět. 

Kazbek jsem si zamilovala

Kazbekjsem si jednoduše zamilovala. Tato třetí nejvyšší hora Gruzie mě nadchla po všech směrech. Technická nenáročnost samotného výstupu a dostupnost této nejvíce vyhledávané pětistovky přímo vybízí k výstupu a zdolání této ikony. Kromě jiného byl po výstupu na Kazbek naplánován ještě trek v údolí Juty a Trusa. Zelená příroda, která je plná jezírek a také říček s minerálními prameny je více než kouzelná. Člověk si toto místo opravdu jednoznačně zamiluje za každých okolností.

Related articles

Comments

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

Reklama