- Komerční sdělení -novinky

Čím více zeleně, tím pevnější mentální zdraví. Jak ho vnést do bydlení?

Květinovou oázu lze udělat všude.

Ne každý má kapacitní možnosti na zavedení užitkové či okrasné zahrady nebo skleníku.

To však neznamená, že i menší prostory nelze zaplnit zelení. Už loni se sociální síti zaplňovali fotografiemi interiérů s množstvím květin a zelených rostlin ve stylu Jungalow. Ten nejenže stále přetrvává, ale nabývá ještě větší intenzitu.

Zejména sociální síť Pinterest přináší stále více tipů, jak si zřídit v bytě speciální místnost, zaplnit ji rostlinami a vytvořit si tak oázu, která má pomoci ulevit obyvateli tohoto prostoru po mentální stránce.

Poznejte moderní exotiku ve stylu Jungalow (19 fotografií)
Tři způsoby, jak do bytu vnést zeleň

„Zahradní pokoje“, jak je můžete najít na internetu, jsou místnosti přímo v interiéru, ale může jít io uzavřené balkony. Jsou až přecpané různými druhy rostlin a působí jako jakési svatyně.

Vedle náhodně rozmístěných rostlinách v bytě se stávají centrem příjemné atmosféry v interiéru. Podle vyhledávače Pinterest jde o trend, který má sloužit k propojení s přírodou a odpočinek.

Místnost plná rostlin
Pokud si chcete vytvořit skutečnou oázu a kapacity prostoru, ve kterém žijete, vám to dovolí, do toho. Rostliny posaďte do různě vysokých květináčů a využijte i poličky a vysoké držáky, díky kterým vytvoříte různě vysoké úrovně zeleně.

Květináče a poličky, i vlastnoručně vyrobené, můžete zavěsit na strop. S barvami to nepřehánějte. Se zelení kombinujte dřevo a přírodní barvy jako hnědá, béžová či bílá, aby v první řadě vynikla zeleň.

Related articles

Comments

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

Reklama