- Komerční sdělení -novinky

Restaurace na Benecku vás jistě nadchne

Restaurace na Benecku vás dozajista nadchne po všech směrech. Restaurace se nachází na krásném místě v romantickém prostředí Benecka, na které narazíte mezi Vrchlabím a Jilemnicí. Tato moderní horská restaurace navíc disponuje také hotelem, kterým je zcela nově zrekonstruovaný ProFamily Hotel TOP Benecko, který si mnozí pamatují ze svých školních let a nezapomenutelných lyžařských kurzů. Od té doby ovšem uplynulo mnoho let a hotel Benecko je nyní ještě o poznání lepším místem pro vaše zážitky, než tomu bývalo kdysi. O výtečné kuchyni, která byla vždycky naprosto nezapomenutelná, ani nemluvím. Ta je v dnešní době naprosto dokonalá. Kuchaři totiž kouzlí pouze s lokálními surovinami, které jsou navíc každý den zcela čerstvé a tato kouzla kromě jiného předvádějí přímo před svými hosty v otevřené moderní kuchyni. 

Kam jít na jídlo na Benecku? Rozhodně do této půvabné restaurace!

Kam jít na jídlo na Benecku? Pokud se mě někdo na tuto otázku zeptá, vždycky odpovím stejně, a sice že jedině do této moderní top restaurace. Benecko miluji a tuto restauraci a hotel taktéž. Vždycky je ovšem zapotřebí rezervace restaurace Benecko. O kvalitní domácí zmrzlině a naprosto famózním jídle totiž ví již spousta lidí, a to nejen z okolí Benecka a tak je často restaurace plná až k prasknutí. Se svým manželem sem jezdím pravidelně a manžel zde dokonce pořádal i jeden firemní večírek pro své zaměstnance. Díky kapacitě restaurace od 4 do 80 osob to totiž není vůbec žádný problém. Když je navíc hezké počasí a je k dispozici i terasa, kapacita hostů se zvýší až na 120 osob. Uzavřený salónek lze rovněž využít pro zhruba 40 osob, které zde potřebují například prodiskutovat firemní plány či vize společnosti. 

Top restaurace je vhodná i pro svatební hostiny

Top restaurace Benecko je kromě jiného vhodná také na svatební hostiny, které se zde konají jako na běžeckém pásu. Restaurace na svatební hostinu Benecko je totiž naprosto dokonalým řešením. Kvalitní jídlo, příjemná atmosféra, dokonalý servis, a navíc poměrně slušná kapacita hostů je zárukou kvalitní svatby či svatební hostiny, kterou se na tomto místě rozhodně vyplatí zvážit.

Related articles

Comments

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

Reklama