- Komerční sdělení -novinky

Zahrajte si hru vagínou a posilněte pánevní dno. I toto přinášejí nové technologie

Jde o pomůcku nebo zbytečnost?

Tvarem se nejvíce podobají menší vibrátory nebo vibrační vajíčka, velikostí zas připomínají venušiny kuličky. Na rozdíl od nich však obsahují senzory, které jsou schopné monitorovat to, co dělají svaly vagíny.

Informace o intenzitě stahů, a tedy io pevnosti a o celkové kondici svalů pánevního dna pak zobrazuje monitor nebo dokonce mobilní aplikace.

Pokud máte pocit, že svět technologií vás už nemá jak překvapit, pravděpodobně jste neslyšeli o biofeedbacku pro pánevní dno. Díky němu si můžete vagínou zahrát i hru na mobilu. Tento sortiment se stále více rozrůstá.

Sexy a decentní hračky pro dospělé (10 fotografií)
Některou slouží i na potěšení

Podobně jako venušiny kuličky, i tato zařízení se často řadí mezi erotické hračky, přestože jejich benefity jsou spíše zdravotní.

Mnozí výrobci však produkty záměrně koncipují i ​​jako sexuální pomůcky pro ženy a nejednou i pro páry. Příkladem je výrobek Lovelife Krush, který v roce 2016 získal ocenění na technologickém veletrhu Consumer Electronics Show (CES).

Moderní výrobek připomínající zdvojené venušiny kuličky dokáže monitorovat tlak, vytrvalost a celkovou kondici vaginálního svalstva a údaje zobrazovat do mobilní aplikace. Zároveň však dokáže fungovat jako běžné vibrační vajíčko, které může žena nebo její partner ovládat i na dálku.

Na trhu je přitom mnohem více výrobků, které erotickou funkci eliminují na minimum, a zohledňují zejména fyziologický prospěch intimního cvičení.

Roky se prodává například Kegel8, který své výrobky cílí nejen na ženy.

Related articles

Comments

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

Reklama