- Komerční sdělení -novinky

Střešní nosiče, které budou těmi pravými pro vaše potřeby

Denně se setkáváme s majiteli vozů, kteří si na střeše vozí střešní nosiče, díky nimž si v průběhu celého roku mohou převážet pohodlně objemnější náklad, který by do vozu uložili jen s obtížemi. Pokud si nechcete ničit kufr vozu, polstrování, také cestovat bezpečně i s nákladem, je namístě pořídit si kvalitní a kompatibilní příčníky neboli střešní nosiče právě pro váš vůz.

Podle čeho vybrat střešní nosiče?

Tak, jako je mnoho typů vozů, i střešní nosiče se vyrábí v mnoha provedeních. Abyste si vybrali takové, které užijete, je důležité se zamyslet nad tím, co vše budete chtít vozit. Budete nosiče používat jen v zimě na převoz lyží? Nebo je využijete i v létě, kdy budete jezdit s celou rodinou na dovolenou, a převážet budete i 3, 4 jízdní kola? Otázkou je i to, zda budete chtít převážet střešní box např. s potřebami pro děti či jinými, které potřebujete během víkendu u prarodičů.

Na převoz lyží vám postačí jednoduché plastové střešní nosiče. Jsou nejlevnější, ale mají poměrně nízkou nosnost. Při velké zátěži by hrozilo nebezpečí, že do cíle nedojedete v pořádku. Navíc byste ohrožovali i ostatní účastníky silničního provozu. Dalšími variantami jsou hliníkové a ocelové nosiče. Jsou ideální tehdy, kdy chcete převážet i střešní box o objemu 450 l a mít jistotu, že bude upevněn na odolné a pevné nosiče, udrží jej stabilní a vydrží zatížení.

Jaký je váš vůz?

Důležité je i to, jaký máte vůz, jeho značku, také model a rok výroby. Šikovné e-shopy s autodoplňky už nabízí vychytané filtry, do nichž zadáte uvedené údaje, a ony vám nabídnou přesně vašemu vozu odpovídající střešní nosiče. Pokud si nejste výběrem jisti, raději se zeptejte, než muset zahrádku vracet.

Pokud vám jde i o estetickou stránku, v nabídce jsou i různé barevné varianty.

Related articles

Comments

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

Reklama