- Komerční sdělení -novinky

Silvestr v obýváku: Jak jednoduše a rychle vytvořit párty atmosféru? Ozvláštněte oslavu pomocí dekorací.

metalický dekor

Pokud chystáte pro hosty speciální stolování, zakomponujte do něj metalické prvky. Trendem je aktuálně zejména měděná. Dodává prostoru, v tomto případě stolu, nádech luxusu a její teplé tóny působí uklidňujícím, ale přitom slavnostně.

Nápady na silvestrovské dekorace (10 fotografií)
Lesk se během silvestrovských oslav také stále nosí. K měděným doplňkem nebo servírovacího nádobí se dokonale hodí i ubrusy z hrubších materiálů, například žakár. Stůl tak získá nádech královské atmosféry.

Pak už stačí jen pár zelených větviček a jednoduché minimalistické svíčky.

S květinami to s tímto bohatým dekorem není nutné přehánět. Slavnostní nálady se při této příležitosti v každém případě vůbec netřeba bát, stačí jen najít správnou míru.

balónová stěna

Standardně je balón zábavným prvkem, který na párty končí v rukou účastníků zábavy nebo jako dekorace balóny zavěsí na lustry a jiná náhodně zvolené místa.

Stačí nafoukat libovolně zvolené balóny a přilepit je na stěnu. Můžete případně na stěnu zavěsit síť a na síť pověsit balóny, abyste nepoškodili malbu.

Občerstvení na dosah ruky

Hosté se více uvolní, pokud nebudou muset každou chvíli jede po tácku s chlebíčky, která stojí v kuchyni. I pro hostitele je jednodušší, vyložit všechny „karty na stůl“ a nechat hosty, aby se obsloužili sami.

Oslavy jsou přece také o dobrém jídle a pití. Jeden míchaný nápoj servírujte například ve velké míse, z níž si budou vaši blízcí nabírat sami nebo pro ně vyhraďte stůl se šampaňským či Prosecco.

Jídlo servírujte v podobě drobných jednohubek, na které nejsou potřebné talíře a hosté si z nich mohou pohodlně a kdykoli uzobáváte.

Related articles

Comments

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

Reklama