- Komerční sdělení -novinky

Repasovaný brzdový třmen – vyzkoušejte alternativu namísto investice do nového brzdiče

Vzduchové brzdy potřebují čas od času opravu, zejména tedy brzdové třmeny. Jejich životnost bohužel není nekonečná a vzhledem k vlivům vnějšího prostředí dochází k jejich poškození. To však neznamená, že musíte kupovat nový kus. Namísto toho využijte příznivou možnost repase.

Brzdový třmen repas

Pro brzdový třmen repas nabízí skvělé výhody. Díky důkladné opravě totiž získáte kvalitní kus, který je srovnatelný s novým modelem. A to svým vzhledem, vlastnostmi i životností. Z brzdového třmenu je totiž nejprve vyňat celý vnitřní agregát. Odlitek je pak otryskán od rzi a natřen speciální barvou pro zvýšení odolnosti vůči vlivům vnějšího prostředí. Vnitřní agregát je pak vyměněn za zbrusu nový, což zaručuje kvalitu. Navíc získáte dvouletou záruku pro případ, že by se přeci jen objevily nějaké problémy.

Repasovaný brzdový třmen

Nejenže repasovaný brzdový třmen nabízí kvalitu a spolehlivost, ale především díky této možnosti ušetříte. Repase je totiž pouze třetinovou investicí oproti nákupu nového brzdiče. Při opravě brzdových třmenů přitom není problémem v podstatě žádná značka – Knorr, Wabco, Haldex, BPW či třeba Meritor. Ani méně známé značky pro servis nejsou problémem, je však třeba se předem domluvit.

Opravený brzdový třmen

V některých případech může být opravený brzdový třmen pro vaše auto již skladem. Pak už jen stačí jet si ho ještě ten den vyzvednout, či využít možnosti dopravy na vybrané místo. Někdy je však třeba opravit váš brzdový třmen. Repase probíhá ještě ten den, kdy o ni požádáte. U atypických brzdičů se doba opravy může protáhnout do druhého dne. Tak jako tak však máte jistotu, že bez svého vozidla nezůstanete na dlouhou dobu.

Investice do nového brzdového třmenu se zpravidla nevyplácí. Až tedy nastane čas pro opravu vašich brzd, využijte raději možnosti repase.

Related articles

Comments

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

Reklama