- Komerční sdělení -novinky

Propisky s potiskem zvýšily naše prodeje

Propisky s potiskem naší firmy výrazně zvýšily v uplynulém roce naše prodeje. Dlouhou dobu jsme přemýšleli nad tím, jak svou firmu dostat více do podvědomí lidí, což se nám zpočátku vůbec nedařilo. Každý si nás totiž ihned zaškatulkoval do sekce s názvem „další zahradní centrum“, které mi může nabídnout to samé, co kterékoliv jiné zahradní centru podobných rozměrů. Ovšem opak byl pravdou, jelikož u nás zákazník seženete daleko více než jen květiny, ovoce a zeleninu. Díky tomu, že jsem své logo a poselství umístili na reklamní propisky, které jsme rozdávali nejen zaměstnancům a jejich rodinám, ale také obyčejným lidem třeba na ovocných trzích, naše prodeje se výrazně zvýšily, což připisuji právě dobře mířené reklamní kampani, která nás nestálá miliony. Reklamní tužky s potiskem totiž pořídíte za hubičku. 

Propisky s potiskem jako poděkování pro stálé zákazníky

Propisky s potiskem naší firmy často věnujeme především naším věrným zákazníkům, kteří nás navštěvují se želenou pravidelností. Každá zákazník je vždy mile potěšen příjemným dárkem u pokladny, za který nemusí platit nic navíc. Mimo jiné propisky s potiskem slaví úspěch také u dětí, které milují zejména jejich barevné provedení a obrázek krtečka. Potisk plastových tužek je totiž poměrně velmi kvalitní, a tak propisky dlouhou dobu vypadají jako nové, což je základ úspěchu. 

Značková kovová pera nabízíme svým obchodním partnerům

Kromě klasických propisek jsme si také nechali zhotovit propisky s potiskem, které se řadí mezi luxusní značky per, jako je Parker či André Philippe. Rytí kovových tužek totiž pro námi oslovenou firmu nebyl žádný problém, a tak jsme se rozhodli, že tyto kvalitní psací soupravy budeme věnovat především svým stálým obchodním partnerům, kteří od nás pravidelně odebírají naše zboží či nám ho naopak dovážejí. Malý reklamní dárek v podobě kvalitní propisky či pera totiž potěší každého obchodního partnera.

Related articles

Comments

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

Reklama