- Komerční sdělení -novinky

Plničky klimatizací: Vybavení, které je nezbytností

Vzhledem k tomu, že klimatizační systémy jsou v této době hojně rozšířený v různých modelech auta, plničky klimatizací se staly nezbytností. Kvůli nárokům na údržbu klimatizace by plnička a další vybavení mělo být součástí každého moderního autoservisu.

Plničky klimatizací

Plničky klimatizací lze rozdělit do různých kategorií podle toho, jak fungují. Vybírat tak můžete z poloautomatických i plně automatických modelů, dále se pak liší dle toho, zda jsou pro osobní, nákladní automobily či autobusy. Rozdíly jsou také mezi chladivem – některé se hodí pro tradiční chladivo R134a, zatímco jindy využijete modernější verzi R1234yf. Sehnat tak můžete běžnou sadu, která vám pomůže při manipulaci s chladivem, anebo vybrat zcela automatickou plničku, která je intuitivní a spolehlivá.

Dezinfekční sprej

Klimatizace si při pravidelné údržbě žádají tak dezinfekci. K té budete potřebovat speciální čistící a dezinfekční prostředek přímo pro klimatizace v motorových vozidlech. Dezinfekce se postará o odstranění choroboplodných zárodků a plísní, kterými se z nečištěné klimatizace můžeme nakazit. Odstraní tak nepříjemné pachy a zabrání alergickým reakcím. Díky dlouhé hadici a speciálním tryskám prostředek nanesete přímo na výměník tepla klimatizačního zařízení, čímž je zajištěn dlouhodobý účinek a důkladné čištění.

Měření a kontrola

Kromě plniček a dezinfekce se hodí mít po ruce také sady, které vám pomohou s údržbou klimatizace. Praktická je sada přípravků pro precizní rozpojení spojek klimatizace a palivového potrubí. Hravě tak zvládnete opravu trubek klimatizace, oddělení sytému zástrček na klimatizacích, přičemž jsou vhodné pro všechny druhy vozidel a chladících zařízení. Hodí se i další sady, například pro detekci netěsnosti s UV lampou, přípravek na diagnostiku klimatizace, její kontrolu a případnou výměnu spojky klimatizace.

Plnička klimatizací je nezbytností pro správný servis klimatizace. K tomu budete potřebovat i další doplňky. Online je seženete všechny na jednom místě za příjemnou cenu.

Related articles

Comments

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

Reklama