- Komerční sdělení -novinky

Nebankovní půjčky – půjčit si může osoba v exekuci i na mateřské

Půjčky jsou dnes běžnou záležitostí pro řadu lidí. Dosáhnout na ně je mnohem snazší, než tomu bylo dříve. Půjčka lze sjednat i na mateřské dovolené, při které jsou výdělky nízké nebo nulové. I dlužník, vůči kterému je vedeno exekuční či insolvenční řízení, může u některých subjektů na půjčku dosáhnout. Taková půjčka však patří mezi ty nejrizikovější.

Žádost o půjčku lze sjednat online, pohodlně z domova a bez protahování schvalovacího procesu. Půjčka je dostupná a kladně vyřízena skoro každému. Je ovšem třeba znát možnosti poskytovatele a výhodnost nabídky vůči konkurenci.

Poskytovatelé půjček 

Půjčit si finanční obnos je v dnešní době skoro bezproblémová záležitost. Finančních produktů a jejich poskytovatelů je celá řada. Žadatel o půjčku se může obrátit na bankovní instituci nebo nebankovní společnost

Banka má jasné podmínky, které jsou často přísné. Osoba musí splnit požadavky a doložit potřebné dokumenty. Společnost nebankovního charakteru ovšem dokáže půjčit skoro komukoli.  

Právě díky jemnějším smluvním podmínkám může poskytnout svět finančních produktů nebankovních společností půjčku osobám, které by na ni za běžných podmínek nedosáhli. Internetový portál NavigátorÚvěrů.cz nabízí srovnání a podrobný přehled. 

Dosažení půjčky v případě nižší bonity

Vysoká úvěruschopnost a bezdlužnost není pro nebankovní společnost prioritním faktorem k uzavření půjčky. Ve většině případů není potřeba dokládat výpis z rejstříku, ani pravidelné měsíční příjmy. Může tak být sjednána dlouhodobá půjčka bez doložení příjmu.

Dlouhodobé půjčky ženám na mateřské nejsou výjimkou. Ty, které si přivydělávají, mají vyšší šanci na bankovní půjčku s výhodnějšími podmínkami. Lze dosáhnout i na smluvení bezúrokové půjčky, ovšem jen u společnosti nebankovní.   

Často se ve finanční tísni ocitne již zadlužená osoba. Jako řešení někteří lidé volí nebankovní půjčky pro lidi v exekuci, nicméně takové půjčky mají extrémně vysoké a časté poplatky a nejsou pro dlužníky výhodné. Pro bankovní instituci je taková půjčka nepřípustná. Žadatel s existujícím dluhem je velmi rizikovým subjektem, který na klasickou bankovní půjčku nedosáhne. 

Žádost o půjčku

Osoba, která zváží svou schopnost splácet a dostát vzniklému závazku, má několik možností k provedení žádosti o půjčku. Nebankovní společnosti přistupují jak k žadatelům, tak k procesu velmi shovívavě. 

Poskytují totiž online formuláře a srovnávače, které žadatele vedou a podporují v jednoduchém provedení. Z pohodlí domova tak zhodnotí nabídky a vybere tu nejvýhodnější. Může tak získat půjčku, aniž by navštívil pobočku poskytovatele. 

Jednoduché získání půjčky je třeba pečlivě promyslet. Tyto typy půjček je dobré využívat jen v opravdu nezbytných situacích. Pokud se člověk ocitá v situaci, kdy není schopen splácet své dluhy, měl by okamžitě kontaktovat společnosti, u kterých dluh má a domluvit se s nimi na dalším postupu. 

Related articles

Comments

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

Reklama