- Komerční sdělení -novinky

Naordinujte si wellness. Romanitka & odpočinek v těch nejkrásnějších destinacích v ČR

Hledáte možnost, jak si odpočinout od běžného všedního shonu, přitom si užít příjemný pobyt někde, kde vám bude skvěle a budou o vás kvalitně pečovat, a to vše třeba ve dvou? Nebo vám jde vysloveně o léčebný pobyt, s nímž si budete moci užít i kus wellness zážitků? Pro všechny, kteří mají rádi lázně a vše kolem, je tady spa.cz a nabídka mnoha lázeňských i wellness pobytů v mnoha lázních České republiky.

Malebný Český Krumlov s bohatou historií

Hotely v Českém Krumlově jsou vybaveny i na ty nejnáročnější zákazníky. Výborné hodnocení od 123 návštěvníků, kteří zde trávili dovolenou nebo víkend dříve, získal BELLEVUE HOTEL Český Krumlov ****, který se nachází v centru městské památkové zóny, jež byla zapsána na Seznam památek světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO v roce 1992. V hlavní budově najdete saunu i wellness, jen 200 m je vzdáleno kadeřnictví, o 1,2 km dál od hotelu je vnitřní bazén…

Krásné lázně Lednice

Populární jsou i lázně Lednice. Na spa.cz najdete aktuálně 69 lázeňských pobytů, které zde hotely nabízí. Užít si můžete třeba pobyt „Tři dny pro zdraví“ ve Spa Resort Lednice. Poznáte účinky jodové třetihorní mořské vody, budete moci relaxovat při procházkách, aktivní odpočinek mezi lázeňskými procedurami je zde také možný. Odpočine si vaše mysl i tělo, ať už jste v aktivním nebo důchodovém věku.

Což takhle Mariánské Lázně

Bohatou tradici mají Mariánské Lázně. Ubytování Mariánské Lázně hravě najdete na spa.cz. Akční pobyt teď právě nabízí Hotel Maxim, kdy jde o „Regenerační program“ pobyt. Čeká vás 10 procedur, které absolvujete během 6 dnů (5 nocí). V ceně zlevněné z 8 250 Kč na 6 875 Kč si užijete regeneraci celého těla.

Podívejte se na spa.cz a vyberte si lázně, které vám nejvíc pomohou.

Related articles

Comments

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

Reklama