- Komerční sdělení -novinky

Liška v pohádkách

Příběhy mají schopnost přenést nás do jiných světů, emocí a myšlenek a učinit obyčejné věci neobyčejnými. V tomto článku si povíme o příběhu o mazané lišce a vráně.

Poučení z příběhu o lišce a vráně je, že falešné ocenění by nás nemělo zmást. Tato bajka nás učí, abychom nikdy nikomu úplně nevěřili. Příběh o lišce a vráně nás učí, že nemáme věřit všemu, co slyšíme, a že ne každý v našem životě má na srdci naše zájmy.

Pokud si tuto bajku pozorně přečtete, bude vám okamžitě líto vrány, která přišla o jídlo, ale je v ní morální ponaučení pro nás všechny. Je to připomínka toho, že lichotky mohou být ošidné a že bychom neměli slepě důvěřovat jednotlivcům jen proto, že říkají hezké věci.

Činy zde mluví hlasitěji než slova a odhalují skutečné úmysly Lišky. Připomíná nám, že někdo, kdo nám lichotí, může mít skryté cíle.

Chcete se dozvědět něco o hvězdách, osudech lidí a znameních? Jak o činských znameních, tak normálního klasického zvěrokruhu? Určitě navštivte náš blog o těchto věcech, kromě jiného. Máme pro Vás připraven například článek o znamení střelce nebo o znamení štíra.

Related articles

Comments

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

Reklama