- Komerční sdělení -novinky

Hot Wheels je autodráha pro všechny bez rozdílu věku!

Nejrychlejší malá autíčka na světě. To jsou Hot Wheels, které si i spousta mladších tátů může pamatovat jako malý sen svého dětství. Krásné modely autíček se staly víceméně už nesmrtelnou klasickou a stejně jako generaci před námi a nás, teď oslovují autíčka Hot Wheels také naše děti.

Jenže jsou mnohem dokonalejší, než kdykoliv dřív. Dnes se podíváme nejen na to, co vůbec známá Hot Wheels jsou, ale také na to, jaké druhy tato populární značka vlastně vyrábí.

Autíčka jako dokonalé kopie originálů

Hot Wheels rozhodně neznamenají jenom drobounká autíčka, která jsou naprosto běžnou součástí nabídek různých hračkářství. Mnohdy se dají najít i mnohem větší modely, které jsou naprosto dokonalou kopií originálních předloh. Máte navíc spoustu různých vychytávek, jako jsou otevíratelná okna, dveře, nebo dokonce otočná kolečka. U těchto sběratelských kousků je navíc kouzlo v tom, že se nevyrábějí po dlouhou dobu. Časem tak mají svoji sběratelskou hodnotu, kterou docení všichni milovníci autíček Hot Wheels.

Nejoblíbenějším sortimentem současnosti jsou dráhy

Určitě vás nepřekvapí, že se ale děti mnohem raději baví těmi nejmenšími autíčky v nabídce a dráhami, které jsou na ně přizpůsobené. Malá autíčka Hot Wheels vás také nezklamou a stejně jako jejich větší kolegové jsou si velice podobné s předlohami. Rozhodně zde v malém měřítku ale chybí celá řada věcí, jako jsou právě otevíratelné plochy a podobně.

K malým autíčkům se navíc dají kupovat speciální autodráhy. Mnohé autodráhy jsou prodávány jako připravený set a mohou mít často i různou tématiku. Najít tak lze například i dráhy s tématikou jurského parku, oblíbených motivů jako jsou různí komiksoví hrdinové nebo standardní motivy jako policejní či hasičské dráhy.

Vedle nich se ale myslí také na dětskou vynalézavost a dráhy Hot Wheels lze sehnat i jako skládačky, které po kusech dávají možnost udělat si kompletně vlastní dráhu podle svojí nálady. Děti tak mohou povolit otěže svojí fantazie a budovat vlastní trasy.

Hračka, která osloví i dospělé publikum

Značka Hot Wheels je pochopitelně cílená přímo na dětské publikum. Jenže mnohé modely jsou finančně náročnější a v menším měřítku se z nich dokonce stávají nádherné sběratelské skvosty. Není se tak čemu divit, kdy zjistíme, že se k nákupu autíček a dráhy Hot Wheels vracejí také dospělí. Je to velice podobné spoustě dalších trendů, které byly oblíbené v dětství a především muži se k nim v pozdějším životě velice rádi vracejí. Typickým příkladem mohou být hokejové karty. V devadesátých letech je chtěl každý kluk a dnes je sbírají s obrovskou vášní právě dospělí. To stejné platí i pro legendární autíčka Hot Wheels, které zkrátka hluboko v klučičím srdci mnozí nedokáží nikdy zapomenout.

Related articles

Comments

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

Reklama