- Komerční sdělení -novinky

Elektronická docházka – neztrácejte čas zbytečnou administrativou

Elektronická docházka vám usnadní každodenní administrativu. Vše můžete snadno zadat do aplikace pro mateřské školy. Ta navíc nabízí i řadu dalších skvělých funkcí. Připraví za vás faktury, exporty pro vás i úřady a usnadní komunikaci s rodiči.

Elektronický systém docházky

Evidence docházky je klíčová, v této době už to však nemusí být mnoho papírových dokumentů. Namísto toho můžete využít aplikaci, ve které najdete všechny potřebné dokumenty elektronicky. Data můžete zadávat ručně, ovšem elektronická docházka může být zaznamenávána pomocí čipových karet pro ještě snadnější práci. Systém je spolehlivý a uživatelsky velmi jednoduchý. Matriku a docházku navíc můžete snadno exportovat rovnou do dokumentů MŠMT.

Absence a omluvenky

S pomocí aplikace mohou rodiče své děti snadno omluvit online. Již tak nebudete muset zpracovávat omluvenky z různých zdrojů od jednotlivých rodičů. Namísto toho budete mít praktický přehled vždy na jednom místě. Lze tak snadno vyřešit výkazy pro hospodářku či externí dodavatele dle aktuálního počtu dětí. Elektronické omluvenky jsou praktické pro vedení školky i rodiče.

Komunikace s rodiči

Nejenže aplikace umožňuje snadné omlouvání dětí, ale usnadní také komunikaci mezi školkou a rodiči. Učitel může rodičům dát vědět během chvilky, že se zdrželi na výletě, odpadl kroužek, či napsat konkrétnímu rodiči. Systém nabízí jednoduchý způsob komunikace. Všechny zprávy jsou přitom na jednom místě a v případě potřeby je můžete kdykoli dohledat. Aplikace navíc nabízí online nástěnku, kam můžete umístit důležité informace o dění ve školce i fotografie.

Aplikace je navržena na míru pro mateřské školy. Vyhoví vašim potřebám, usnadní vám řízení školky i každodenní úkony. Nabízí přitom i výhody pro rodiče, vždy tak můžete být ve spojení.

Related articles

Comments

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

Reklama